Dům pohlazený venkovem – Kralupy nad Vltavou

Podívejte se na můj zrealizovaný projekt.

„Venkovský ráz v Kralupech nad Vltavou“ – tento rodinný dům se skvěle vyrovnává s výzvou přetavit klasické venkovské styly do moderního kontextu. Interiér působí svěžím a vzdušným dojmem, kde světlé barvy a dřevěné prvky plynule splynou v harmonickou celek.

Hned jak vstoupíte do domu, jste zasaženi atmosférou pohodlí a klidu, kterou navozuje vzorovaná podlaha. Tento detail vytváří jedinečný dojem a odráží láska k venkovskému stylu, který je skvěle aplikovaný na moderní bydlení.

Centrem domu je kuchyně, navržená tak, aby dokonale vyjadřovala charakteristický venkovský styl. Neocenitelným prvkem, který ruší monotónnost, je zelený ostrůvek s vařící deskou. Tento prvek nejen zvyšuje funkčnost prostoru, ale také přidává jiskru barvy, která efektivně oživuje interiér.

Zelené akcenty skvěle doplňují světlé prostory a vytvářejí příjemnější, útulnější atmosféru. Tento rodinný dům je dokonalou ukázkou toho, jak lze venkovský styl transformovat do sofistikovaného a pohodlného prostředí pro moderní bydlení.

Fotografie projektu

Prohlédněte si další fotografie tohoto projektu.