O mně

Poznejte mě a mou vášen pro interiérový design.
Přečtěte si o mém přístupu a filozofii při tvorbě interiérů.

Vaše interiérová designérka Soňa Machová

Vítám Vás na svých webových stránkách. Jsem interiérová designérka, pro kterou je navrhování interiérů vášní, kterou chci dokázat, že hezky bydlet může skutečně každý. Není to věda ani otázka velkých peněz. Je to pouze o dodržování některých zákonitostí a prověřených postupů při zařizování. Pomocí vhodné kombinace barev, materiálů a doplňků lze v každém interiéru vytvořit hezké prostředí s příjemnou atmosférou. Výsledek Vás zaručeně nezruinuje a budete se v něm stále cítit dobře. 

Návrh interiéru Vám umožní ujasnit si na samém počátku, jak má Váš interiér vypadat, jaké dispoziční řešení bude nejvhodnější a jaké zařizovací předměty mají být použity. Navíc budete mít v ruce jednoduchý a přehledný návod, jak toho docílit. Při navrhování kladu důraz především na empatický a osobní přístup ke každému klientovi. Proto není žádný z mnou navržených interiérů stejný nebo podobný druhému. Každý prostor, každý klient vyžadují své speifické ideální řešení a mým úkolem je ho s Vámi nalézt. 

Velmi důležitý je vždy celkový koncept interiéru, který má odrážet osobitý styl a potřeby jeho majitelů. Výsledkem je pak originální interiér šitý na míru jeho obyvatel. Stejně postupuji i v případě interiérů, které již zařízené jsou a mají být pouze proměněny/upraveny do podoby, která bude lépe odpovídat potřebám majitelů nebo se jim prostě jen bude více líbit. 

Nemusíte se stresovat ani při zařizování. Pokud budete chtít, mohu Vám interiér  s pomocí ověřených dodavatelů zrealizovat na klíč od A do Z. Ráda Vám s tím pomohu.

Pojďme do toho! Těším se na Vás!

Moje projekty

Prohlédněte si moje dokončené projekty, které
zahrnují rozmanité interiéry přizpůsobené potřebám a vkusu mých klientů.

Napsali o mně