Služby

Návrhy interiérů

Nový interiér je vždy výzvou a nabízí řadu řešení. Na základě provedené typologie se snažím vytvořit takový prostor, ve kterém se najdete a budete se v něm cítit dobře. Součástí služby je příprava Moodboardu, návrh v 2D, a 3D, vzorník materiálů, neomezený počet konzultací i možnost zajištění kompletní realizace projektu. Služba zahrnuje návrh celkového koncepčního a dispozičního řešení, výběr nábytku, barevného ladění, včetně vzorkovnice, osvětlení, design atypického nábytku i výběr ostatního vybavení a doplňků.

Cena od 6.000,- Kč

Proměny interiérů

Ráda Vám pomohu s přeměnou Vašeho stávajícího bydlení, pokud jej potřebujete upravit, doladit či lépe uspořádat.   V rámci přeměny se budu vždy snažit zachovat dle přání klienta vše, co je pro něj z původního interiéru důležité, a současně využít nové prvky, které interiéru dodají nový osobitý náboj a zlepší jeho funkčnost. 

Cena od 1.500,- Kč/hod. konzultace

Jednorázové konzultace

Pokud potřebujete jednorázovou radu, jak upravit či zařídit interiér, je možné sjednat individuální konzultaci. Již v rámci jednorázové konzultace je možné vyřešit řadu otázek a dílčích problémů. Nad vzorníkem barev a dekorů se lze přímo na místě pobavit o vhodných úpravách a variantách, které Vám pomohou vytvořit základ, na kterém můžete dále stavět.   V případě zájmu je možné navázat zpracováním celkového projektu.

Cena 1500,- Kč / hod. konzultace

Sezonní dekorace

Sezonní dekorace jsou příjemným zpestřením každého ročního období a k některým svátkům v roce dokonce patří zcela neodmyslitelně. Pokud nevíte, jak na to, nebaví Vás nebo Vám již dochází inspirace, ráda se s Vámi podělím o tu svou, které je stále dost. Připravuji interiérové i exteriérové dekorace pro Váš domov i komerční prostory. Pokaždé jinak, pokaždé stylově a vždy si je užijete Vy i Vaši hosté.

Cena dle rozsahu a použitého materiálu

Kompletní realizace interiéru

Pokud Vás děsí představa shánění interiérového vybavení, objíždění obchodů s nábytkem, vybírání něčeho, co nakonec třikrát vyměníte, než padnete na to pravé, nebo se raději smíříte s tím, že to není perfektní, a nakonec se ještě dohadujete s malířem či jiným řemeslníkem a ztrácíte nervy, tak těchto „zážitků“ se můžete jednoduše zbavit, pokud si necháte interiér zařídit „all inclusive“, tedy od A do Z. Služba zahrnuje jak zpracování návrhu interiéru, tak zajištění jeho kompletní realizace.

Finální ceny služeb závisí na rozsahu a charakteru zakázky. Ráda Vám zpracuji nezávaznou cenovou nabídku. Součástí služby je neomezený počet konzultací.