Interiérová pohotovost

Nevíte si rady s Vaším bydlením? 
Ráda vám pomohu a řešení budete mít doslova za pár minut.

První pomoc pro Váš interiér

Cena 1.500 Kč/hod.

Nevíte si rady s Vašim bydlením? Cítíte, že Váš interiér potřebuje změnu či doladit, ale nevíte jak na to? Stavíte nebo rekonstruujete a chcete vidět, jak bude Váš interiér vypadat nebo jaké nejvhodnější dispoziční uspořádání zvolit? Se všemi těmito problémy Vám pomůže Interiérová pohotovost.

Oproti klasickému projektu návrhu interiéru je to jednoduché, rychlé, levnější a přesto profesionální a především osobní. Přijedu za Vámi, vše spolu probereme, ukážeme, zaměříme a pomocí mého vizualizačního programu ihned převedeme do 3D. Během pár minut tak vidíte Váš interiér, včetně toho, co se kam vejde či nevejde a co by bylo vhodné změnit. Obrázky Vám samozřejmě hned vygeneruji a předám, takže s nimi budete moci okamžitě pracovat.

Navíc mám s sebou celou řadu vzorníků všech materiálů, takže není problém si hned na místě ukázat, co se k čemu hodí, čím interiér doladit nebo jaký potah zvolit na novou sedačku, po které tak toužíte. Vše vidíte na vlastní oči, můžete si hned osahat a vyzkoušet.

A pokud byste třeba zatoužili mít návrh více detailní, není nic jednoduššího, než se domluvit na rozpracování jakékoli části, vytvoření okótovaných plánků pro výrobu, fotorealistických vizualizací či detailního seznamu zařizovacích předmětů, který Vám zabydlování velmi usnadní. Mohu Vám nabídnout také kompletní či částečnou realizaci interiéru na klíč, abyste s tím neměli vůbec žádnou práci. Je to čistě na Vás.

Pojďme do toho, těším se na Vás!

Ukázky výstupů

Prohlédněte si ukázky výstupů, které obdržíte v rámci služby Interiérová pohotovost.

Kontaktní formulář

Potřebujete využít služeb interiérové pohotovosti?
Neváhejte mě kontaktovat, ať se do toho můžeme společně pustit!